RN73H2BTTD1843C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1843C10
JLCPCB Part #
C2569060
Description
-55℃~+155℃ 184kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS