RN73H1ETTP4701B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4701B50
JLCPCB Part #
C2535551
Description
4.7kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS