SG73P2BTTD7500F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD7500F
JLCPCB Part #
C2577895
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS