RN73R2BTTD1422F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1422F100
JLCPCB Part #
C2530153
Description
-55℃~+155℃ 14.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS