RN73R2ATTD1020B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1020B25
JLCPCB Part #
C2507832
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS