RN73R1JTTD9761C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD9761C10
JLCPCB Part #
C2566225
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS