RN73R2ATTD1014D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD1014D100
JLCPCB Part #
C2503263
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.01MΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS