RK73G2BTTD2000D
MFR.Part #
RK73G2BTTD2000D
JLCPCB Part #
C4048983
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS