WK73R2ATTD913J
MFR.Part #
WK73R2ATTD913J
JLCPCB Part #
C3930080
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS