RN73R2ATTD1002B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1002B10
JLCPCB Part #
C2570251
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS