RN73R1JTTD8870D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8870D25
JLCPCB Part #
C3925609
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS