RN73R1JTTD4870D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4870D25
JLCPCB Part #
C4339754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS