HV73V2BTTD106J
MFR.Part #
HV73V2BTTD106J
JLCPCB Part #
C346105
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW 800V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS