RN73R1JTTD8352C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8352C25
JLCPCB Part #
C3924129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 83.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS