RN73R2BTTD1521C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1521C50
JLCPCB Part #
C4229833
Description
-55℃~+155℃ 1.52kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS