RN73H1ETTP66R5F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP66R5F10
JLCPCB Part #
C2545815
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS