RN73R2BTTD2493D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD2493D100
JLCPCB Part #
C2527662
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS