RN73R1JTTD7871F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD7871F100
JLCPCB Part #
C4070533
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS