RN73R1JTTD1871F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1871F100
JLCPCB Part #
C2505449
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS