RN73R1JTTD7871B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD7871B25
JLCPCB Part #
C2506911
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS