RN73H1JTTD77R7F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD77R7F25
JLCPCB Part #
C3976638
Description
-55℃~+155℃ 100mW 77.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS