RN732BTTD11R3F50
MFR.Part #
RN732BTTD11R3F50
JLCPCB Part #
C3940709
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS