RN73R1JTTD68R1A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD68R1A25
JLCPCB Part #
C4292579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS