SG73S1JTTD5761D
MFR.Part #
SG73S1JTTD5761D
JLCPCB Part #
C4200745
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS