RN73R1JTTD65R7F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD65R7F50
JLCPCB Part #
C4297688
Description
-55℃~+155℃ 100mW 65.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS