RN73R1JTTD65R7F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD65R7F10
JLCPCB Part #
C2533131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 65.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS