SG73P2ARTTD362J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ARTTD362J
JLCPCB Part #
C7079392
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS