RN73R1JTTD64R2B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD64R2B25
JLCPCB Part #
C2506928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS