RN73R1JTTD63R4D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD63R4D50
JLCPCB Part #
C4216597
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS