RK73B1JTTD274G
MFR.Part #
RK73B1JTTD274G
JLCPCB Part #
C6647827
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS