RN73R1JTTD6043D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD6043D100
JLCPCB Part #
C2499555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS