RK73H1HTTC4221F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4221F
JLCPCB Part #
C2575531
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS