RK73H2HTTE5492D
MFR.Part #
RK73H2HTTE5492D
JLCPCB Part #
C2583025
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS