RN73R1JTTD59R7F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD59R7F25
JLCPCB Part #
C2499871
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59.7Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS