RN732BTTD7593C25
MFR.Part #
RN732BTTD7593C25
JLCPCB Part #
C4273092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 759kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS