RN73R1JTTD5562D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD5562D50
JLCPCB Part #
C2497893
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 55.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS