TFCR0603-16W-E-4120BT
MFR.Part #
TFCR0603-16W-E-4120BT
JLCPCB Part #
C4186070
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS