RN73R1JTTD51R1F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD51R1F10
JLCPCB Part #
C2534315
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS