RN731JTTD8562B25
MFR.Part #
RN731JTTD8562B25
JLCPCB Part #
C4271701
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS