RN73R1JTTD4071F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4071F10
JLCPCB Part #
C2534378
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.07kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS