RN73R1JTTD4171D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD4171D100
JLCPCB Part #
C2495485
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.17kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS