RN73R1JTTD4371D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD4371D100
JLCPCB Part #
C2497936
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.37kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS