RN73R1JTTD7962F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7962F50
JLCPCB Part #
C2496732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 79.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS