RN73R1JTTD4121A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD4121A05
JLCPCB Part #
C4334735
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS