RN73H1JTTD27R4F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD27R4F50
JLCPCB Part #
C4285448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS