HV732BRTTD1303F
MFR.Part #
HV732BRTTD1303F
JLCPCB Part #
C6637856
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS