SG73S2ERTTD3320D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3320D
JLCPCB Part #
C7361205
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS