RN73R1JTTD39R2F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD39R2F25
JLCPCB Part #
C2495617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS