SG73S1JRTTD430J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD430J
JLCPCB Part #
C6678576
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS