SG73P1JTTD6200F
MFR.Part #
SG73P1JTTD6200F
JLCPCB Part #
C4309862
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS